Searching...
Monday, November 19, 2018
चाहे पैंया पड़ चाहे नाक रगड़

चाहे पैंया पड़ चाहे नाक रगड़

गायक : आरती मुखर्जी  एलबम : गंगा घाट गीतकार: राजपति संगीतकार :  नदीम श्रवण म्यूजिक कंपनी : सारेगामा

Advertisement
Sunday, November 18, 2018
इश्क बड़ा फकीरा रे

इश्क बड़ा फकीरा रे

गायक :  ओम झा, हन्नी बी,  एलबम : बलम जी लव यू गीतकार: प्रेमांशू सिंह संगीतकार :  ओम झा म्यूजिक कंपनी :  वर्ल्ड वाइड रिकॉर्ड

Monday, October 29, 2018
रात हो गई सनम जाने दो मुझे

रात हो गई सनम जाने दो मुझे

गायक : कल्पना एलबम :  हमार राजा बरदी वाला गीतकार:  संगीतकार : लवली शर्मा म्यूजिक कंपनी : वेब म्यूजिक

Friday, October 26, 2018
पलक बिछा के सनम तोहरा इंतजार करी

पलक बिछा के सनम तोहरा इंतजार करी

गायक : विनोद राठौड़ एलबम : तोह से प्यार बा गीतकार:  संगीतकार : राजधर सुरेश म्यूजिक कंपनी : टीएनटी 

Saturday, October 6, 2018
गजब के रोग जवानी में दे गईल अंखिया

गजब के रोग जवानी में दे गईल अंखिया

फिल्म : प्यार के बंधन गायक: उदित नारायण, कल्पना गीतकार: विनय बिहारी संगीत : धनंजय मिश्रा संगीत कंपनी: टी सीरीज

Friday, September 14, 2018
बरसे सवनमां तरसे ला मनवा

बरसे सवनमां तरसे ला मनवा

एल्बम : तोह से प्यार बा गायक : उदित नारायण व प्रिया भट्‌टाचार्य गीतकार : वीरेन्द्र वटस संगीतकार : राजधर-सुरेश संगीत कंपनी : टीएनटी...

Wednesday, September 12, 2018
नदिया के तीरे तीरे

नदिया के तीरे तीरे

फिल्म/एल्बम : मैथिली पारंपरिक गायक : बबली गीतकार : 

Monday, September 10, 2018
Saturday, September 8, 2018
जोगिया मोर जगत सुखदायक

जोगिया मोर जगत सुखदायक

फिल्म/एल्बम : उगना गायक : हरिनाथ झा गीतकार : विद्यापति

Thursday, September 6, 2018
सखि हे हमर दुखक नहि ओर

सखि हे हमर दुखक नहि ओर

फिल्म/एल्बम : उगना गायक : संगीता ठाकुर गीतकार : विद्यापति

Tuesday, September 4, 2018
नन्दनक नन्दन कदम्बक तरु तर

नन्दनक नन्दन कदम्बक तरु तर

फिल्म/एल्बम : उगना गायक : हरिनाथ झा गीतकार : विद्यापति

Saturday, September 1, 2018
माधव हम परिणाम निराशा

माधव हम परिणाम निराशा

फिल्म/एल्बम : उगना गायक : हरिनाथ झा गीतकार : विद्यापति

Friday, August 24, 2018
Thursday, August 23, 2018
बाबा एक बेर ताकू सजल नयन

बाबा एक बेर ताकू सजल नयन

गायक : रतिशचंद्र झा फिल्म : मैथिली पारपंरिक बाबा एक बेर ताकू सजल नयन सं हमरा पर आस करब हम ककरा पर यौ-2

Sunday, July 8, 2018
लाली चुनरी के रंगवा लहर मारे लाली चुनरी

लाली चुनरी के रंगवा लहर मारे लाली चुनरी

गायक : सुरेश वाडकर, अनुराधा पौडवाल एलबम : सुहाग बिंदिया अरे हे हे हे हे शिवशंकर के बूटी हो भैया अरे कइलस गजबे कमाल तीन लोक में  ह...

loading...

 
Back to top!
close