Searching...
Monday, November 28, 2016
धीरे धीरे धीरे धीरे

धीरे धीरे धीरे धीरे

फिल्म/एल्बम : जय गंगाजल गायक : प्रवेश मल्लिक गीतकार : मनोज मुन्तसिर संगीतकार: सलीम-सुलेमान धीरे धीरे धीरे धीरे  धीरे धीरे धीरे धी...

Wednesday, October 19, 2016
उग हो सुरूज देव अरग के बेर

उग हो सुरूज देव अरग के बेर

गायिका : शारदा सिन्हा फिल्म/एल्बम : छठ व्रत गीतकार : पारंपरिक, मैथिली डोमिनि बेटी सुप नेेने ठाढ़ छै उग हो सुरूज देव अरग के बेर ह...

Saturday, October 15, 2016
छठी के आहां पूजिबै

छठी के आहां पूजिबै

गायक/गायिका : नीतू पाठक एल्बम/फिल्म : छठी मैया गीतकार : पारंपरिक, मैथिली पीरे साड़ी पीरे आंगि, आनि दियऽ पिया र छठी के हम पूजिबै से...

Thursday, October 13, 2016
Thursday, October 6, 2016
Sunday, October 2, 2016
अड़हुल फूल हम आनलौं हे मैया

अड़हुल फूल हम आनलौं हे मैया

गायिका : अंंजू फिल्म : मैया फंसी गेल नैया संगीतकार : पारंपरिक, मैथिली जय मां जय मां अड़हुल फूल हम आनलौं हे मैया अहीें के चढाएब  ...

Tuesday, September 27, 2016
Saturday, September 24, 2016
Thursday, September 22, 2016
चरन सरन हम एलौं

चरन सरन हम एलौं

फिल्म/एल्बम : भगवती गीत गायक : मिथिलेश , अंजू व साथी गीत : पारंपरिक एवं मैथिली  जय दुर्गा मैया, जय अम्बे मैया बोलो बोलो दुर्गा मैय...

Tuesday, September 20, 2016
Thursday, June 30, 2016
Sunday, June 26, 2016
Tuesday, April 19, 2016
बीती गइले आंसू के फगुनवा हो रामा

बीती गइले आंसू के फगुनवा हो रामा

गायक : मनोज तिवारी मृदुल एल्बम : चैता, चैइती बीती गइले आंसू के फगुनवा हो रामा तोरे बिन बालम बीती गइले आंसू के फगुनवा हो रामा तोरे ब...

Monday, April 4, 2016
राम जनम के बधैया हो रामा चैत महीना

राम जनम के बधैया हो रामा चैत महीना

एल्बम : राम भजन, मैथिली, चैइता, पारंपरिक लोकगीत राम जनम के बधैया हो रामा चैत महीना राम जनम के बधैया हो रामा चैत महीना राम जनम के बधै...

Sunday, April 3, 2016
दौरू दौरू यो हनुमान

दौरू दौरू यो हनुमान

एल्बम : हनुमान भजन, मैथिली, पारंपरिक लोकगीत दौरू दौरू यो हनुमान, बड़ा दुख दैइया कलजुग बेइमान। दौरू दौरू यो हनुमान दौरू दौरू यो हनुमान...

Friday, February 26, 2016
अइहैं पिया घरे खेलब होरी

अइहैं पिया घरे खेलब होरी

गायक : मुन्ना सिंह एल्बम : होली गीत चढ़ते फगुनवां सोचत बारे गोरी अइहैं पिया घरे खेलब होरी चढ़ते फगुनवां सोचत बारे गोरी अइहैं पिया...

loading...

 
Back to top!
close
Molderizer and Safe Shield