Searching...
Sunday, November 18, 2018
इश्क बड़ा फकीरा रे

इश्क बड़ा फकीरा रे

गायक :  ओम झा, हन्नी बी,  एलबम : बलम जी लव यू गीतकार: प्रेमांशू सिंह संगीतकार :  ओम झा म्यूजिक कंपनी :  वर्ल्ड वाइड रिकॉर्ड

Friday, October 26, 2018
Saturday, October 6, 2018
Friday, September 14, 2018
बरसे सवनमां तरसे ला मनवा

बरसे सवनमां तरसे ला मनवा

एल्बम : तोह से प्यार बा गायक : उदित नारायण व प्रिया भट्‌टाचार्य गीतकार : वीरेन्द्र वटस संगीतकार : राजधर-सुरेश संगीत कंपनी : टीएनटी...

Thursday, August 23, 2018
बाबा एक बेर ताकू सजल नयन

बाबा एक बेर ताकू सजल नयन

गायक : रतिशचंद्र झा फिल्म : मैथिली पारपंरिक बाबा एक बेर ताकू सजल नयन सं हमरा पर आस करब हम ककरा पर यौ-2

Sunday, July 8, 2018
लाली चुनरी के रंगवा लहर मारे लाली चुनरी

लाली चुनरी के रंगवा लहर मारे लाली चुनरी

गायक : सुरेश वाडकर, अनुराधा पौडवाल एलबम : सुहाग बिंदिया अरे हे हे हे हे शिवशंकर के बूटी हो भैया अरे कइलस गजबे कमाल तीन लोक में  ह...

Thursday, April 26, 2018
Monday, April 16, 2018
मोरे मन मितवा सुना दे ऊ गितवा

मोरे मन मितवा सुना दे ऊ गितवा

फिल्म: मन मोरे मितवा गायक: मुकेश, सुमन कल्याणपुर गीतकार: प्रियदर्शी संगीतकार: दत्ताराम मोरे मन मितवा सुना दे ऊ गितवा सुना दे ऊ गि...

Saturday, February 3, 2018
अपन बनाक हमर दिल चुरा लेलौं अहां

अपन बनाक हमर दिल चुरा लेलौं अहां

फिल्म : आउ पिया हमर नगरी गायक : उदित नारायण, अनुराधा पौडवाल गीतकार : अभिराज व डॉ कल्पना ठाकुर संगीतकार : ज्ञानेश्वर दुबे

Wednesday, January 3, 2018
अंखिया रे अंखिया लड़ाके तोसे अंखिया

अंखिया रे अंखिया लड़ाके तोसे अंखिया

फिल्म : टिकुली के लाज गायक : नीतिन मुकेश और आरती मुखर्जी गीतकार : जगदीश चंद्र ओझा संगीतकार : अनुपम मुखर्जी ( दोस्तों यह गाना बहुत...

loading...

 
Back to top!
close
Molderizer and Safe Shield